Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів
Головна »  Методична робота

Методична робота
 

Методична робота в центрі - це систематична, цілеспрямована, колективна і індивідуальна діяльність педпрацівників з підвищення наукового і загальнокультурного рівня, вдосконалення психолого-педагогічної і професійної майстерності.

Для педагогічного колективу важливим є вибір єдиної методичної проблеми. Якщо проблема обрана з урахуванням попиту та пропозицій педагогічних працівників, якщо вона актуальна, то її реалізація буде вдалою і вона дасть можливість підняти на вищий рівень навчально-виробничу, методичну роботу, об'єднати працю викладачів, майстрів виробничого навчання та учнів центру.

Педколектив центру працює над вирішенням методичної проблеми:

«Створення поурочного дидактичного забезпечення предметів і професій на основі нової технології проектування електронних програмно-педагогічних засобів» з 2014 року, згідно рішення педагогічної ради, протокол № 1 від 28 серпня 2014 року.

Основний напрямок роботи: Надання дієвої кваліфікованої допомоги педагогічним працівникам у здійсненні методичної роботи.

Вимоги сучасної професійної освіти, інноваційні навчальні технології, розвиток інформаційних і медіа технологій, а також методичні вказівки, рекомендації МОНУ, управління освіти і науки м. Чернігова, НМЦ ПТО в Чернігівській області, досвід колег спонукали нас працювати над концепцією методичної роботи центру: «Пошуки, експерименти, досягнення» та створити структурно-логічну модель методичної роботи центру.

Враховуючи всі ці моменти, на сьогодні в центрі досягнуті наступні результати:

  1. створені електронні банки нормативно-правової і плануючої документації, якісного складу педпрацівників, фахової атестації, методичне досьє кожного педпрацівника;
  2. розробляються методичні та навчальні посібники на електронних носіях;
  3. продовжується систематизація плануючої, звітної і рекомендаційної документації в «Портфоліо керівника»;
  4. створюється на базі бібліотеки центру електронна бібліотека методичних і навчальних посібників;
  5. проводиться робота над поурочним дидактичним забезпеченням предметів і професій на електронних носіях згідно Державних стандартів ПТО з професій за розробленою в центрі системою;
  6. проводяться засідання педагогічної ради за нетрадиційною формою з мультимедійним супроводом (практикум, усний журнал, педагогічні роздуми, презентація, захист інновацій, практичний семінар, дискусія, ділова гра, методичний консиліум, психолого-педагогічний квест);
  7. тижні методичних комісій з використанням інноваційних методів (аукціон педагогічних ідей, рецепт співробітництва);
  8. проводяться відкриті уроки і позаурочні заходи по системі «Мультимедіа на уроці», «Комп’ютерна підтримка»;
  9. відбуваються презентації, проводяться дослідження, захищаються творчо-дослідницькі проекти.
  10. проводяться засідання школи молодого спеціаліста «Шлях до майстерності»

1 листопада 2010 року укладена угода про співпрацю з Інститутом професійно-технічної освіти НАПН України про організацію і проведення дослідно-експериментальної роботи на базі навчального закладу з теми: «Методика застосування інформаційно-комунікаційних технологій в професійній підготовці кваліфікованих робітників у сучасних ПТНЗ».

Осередком методичної роботи в центрі є ресурсний центр (методкабінет), який має свідоцтво «Зразковий» та став переможцем в обласному конкурсі на кращу організацію методичної методичної роботи у ПТНЗ та огляді-конкурсі методичних (педагогічних) кабінетів у 2010 році.

Модель методичної роботи центру:


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2019 Система Orphus