Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Кадрове  забезпечення.

Центр укомплектовано керівними та педагогічними кадрами відповідно до штатного розкладу.

Освітній процес забезпечують 44 педагогічні працівники, у тому числі: 7 керівних кадрів, 23 майстри виробничого навчання, 11 викладачів, з них 2 – загально-технічної підготовки, 9 – професійно-теоретичної підготовки. Базова і фахова освіта педагогічних працівників відповідає встановленим вимогам.

У штатному розкладі  передбачено посади методиста,  практичного психолога, соціального педагога, керівників гуртків. Ці посади займають 6 осіб, які мають відповідну повну вищу та спеціальну музичну освіту.

Середній вік працюючих працівників – 43 роки.

Попередньо педагогічне навантаження доводиться до відома викладачів перед черговою відпусткою і по завершенню набору учнів за державним замовленням затверджується директором Центру за погодженням з профспілковим комітетом перед початком навчального року. Викладачі, у яких педагогічне навантаження менше 720 годин, дали письмову згоду працювати з таким навантаженням.

Згідно з планом і графіком щорічно в Центрі проводиться чергова та позачергова атестація педагогічних працівників відповідно до «Типового положення про атестацію педагогічних працівників», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 р. № 930  (із змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135).

За останні три роки, відповідно до затвердженого графіка, педагогічні працівники пройшли стажування і курси підвищення кваліфікації на базі  інституту  післядипломної освіти педагогічних працівників м. Біла Церква, Київського Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Викладання всіх предметів згідно з робочими навчальними планами ведеться українською мовою.

Усі педагогічні працівники вільно володіють комп’ютерною і мультимедійною технікою та застосовують її у практичній діяльності.

На підставі Положення про формування кадрового резерву керівників державних  підприємств створено кадровий резерв, до якого зараховано педагогів Центру з відповідною освітою та кваліфікацією. На кожну особу, зараховану до кадрового резерву, складена біографічна довідка.

Для працівників усіх посад, що зазначені у штатному розкладі, розроблені посадові інструкції, в яких передбачені питання охорони праці і вимоги кваліфікаційних характеристик. Кожний педагогічний працівник ознайомлений з посадовою інструкцією під особистий підпис.

На кожного працівника заведені і оформлені особові справи та трудові книжки, які ведуться згідно з вимогами  та зберігаються в сейфі закладу освіти як документи  суворої  звітності.

Діловодство у навчальному закладі ведеться державною мовою та відповідає вимогам інструкції.

Проведена атестаційна експертиза підтверджує спроможність керівного і педагогічного персоналу  Центру забезпечити підготовку кваліфікованих робітників на рівні вимог державних стандартів. Педагогічний склад сформований із дотриманням чинного законодавства та нормативних документів Міністерства освіти і науки України.Кадровий склад закладу освіти.

Якісний склад педагогічних працівників.

Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2023 Система Orphus