Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Робочий навчальний план розроблений відповідно Державного стандарту ДСПТО 5122-HO.55.3-2007 «Кухар». Навчальний план розрахований на навчання здобувачів освіти на базі повної загальної середньої освіти, які мали при вступі вік установлений ДСПТО 5122-HO.55.3-2007 і не мали медичних протипоказань професії.

Термін навчання відповідає Державному стандарту ДСПТО 5122-HO.55.3-2007 «Кухар».

За погодженням з роботодавцями передбачено набуття додаткових компетентностей, що вільно обираються з урахуванням терміну навчання, а також профілю професії.

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та з метою виконання Державного стандарту професійно-технічної освіти, для виконання в повному обсязі навчальної програми з фізичної культури варіативної складової робочого навчального плану введена додаткова година на вивчення фізичної культури (1 година на тиждень). Третя година фізичної культури компенсується за рахунок предметів, що вільно обираються.

Професійно-практична підготовка здійснюється у навчальних майстернях, лабораторіях та безпосередньо на робочих місцях підприємств.

Тижневе чергування теоретичного та виробничого навчання погоджено з роботодавцями. Тижневе навантаження під час теоретичного навчання не перевищує 36 годин, під час виробничого навчання – 30 годин, виробничої практики – 40 годин. Навчальний (робочий) час здобувачів освіти в період проходження виробничої практики встановлюється залежно від режиму роботи підприємства, установи, організації згідно з законодавством.

За результатами здобуття професійної кваліфікації Кухар 3 розряду проводиться поетапна кваліфікаційна атестація, що передбачає оцінювання набутих компетентностей й визначається параметрами: «знає – не знає»; «уміє – не вміє».

За результатами здобуття професійної кваліфікації Кухар 4 розряду та Кухар 5 розряду проводиться державна  кваліфікаційна атестація що передбачає оцінювання набутих компетентностей й визначається параметрами: «знає – не знає»; «уміє – не вміє».

Після завершення навчання кожен здобувач освіти повинен уміти самостійно виконувати всі роботи, передбачені кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами, встановленими у галузі. До самостійного виконання робіт здобувачі освіти допускаються лише після навчання й перевірки знань з охорони праці.

Кваліфікаційна пробна робота проводиться за рахунок часу, відведеного на виробничу практику. Перелік кваліфікаційних пробних робіт розробляється закладом професійної (професійно-технічної) освіти та погоджується представниками підприємств, відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик, потреб роботодавців, сучасних технологій та новітніх матеріалів.

Випускнику ДПТНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти»» якому присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

Особі, яка опанувала курс професійно-технічного навчання і успішно пройшла кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду та видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.

Особам, які достроково випускаються з закладу професійної (професійно-технічної) освіти та за результатами поетапної кваліфікаційної атестації їм присвоєна відповідна робітнича кваліфікація, видається свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2022 Система Orphus