Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Для здійснення планового контролю навчальної роботи викладачами розроблено комплекти тестових завдань, контрольних робіт, комплексних  контрольних робіт. Оцінювання загальнопрофесійної, професійно-теоретичної, професійно-практичної підготовки учнів здійснюється згідно з критеріями 12-бальної шкали оцінювання навчальних досягнень учнів, слухачів та заноситься до журналів обліку теоретичного і виробничого навчання.

Як результат освітньої діяльності минулого навчального року можна визначити, що рівень навчальних досягнень учнів ЧЦ ПТО в середньому склав 7,8 балів.

Аналізуючи результати освітньої діяльності ЧЦ ПТО за 2018-2019 н.р. можна відмітити наступні рівні компетентності учнів за професіями:


1.     Професійно-теоретична підготовка2.     Професійно-практична підготовкаВідповідно 73,4 % і 17,9 % учнів з професійно-практичної та 76,3 % і 6,8 % з професійно-практичної підготовки у 2018-2019 н.р. показали високий і достатній рівень навчальних досягнень.

Випускникам Чернігівського центру професійно-технічної освіти присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка. У 2018-2019 навчальному році диплом отримали 126 випускників центру, із них 7 осіб з відзнакою.

Випускники, які достроково завершили навчання та за результатами поетапної атестації їм присвоєна відповідна робітнича кваліфікація, видано свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації, у 2018-2019 навчальному році було видано 19 свідоцтв.

Забезпечення якості освіти та освітнього процесу в ЧЦ ПТО є динамічним явищем, що розвивається, удосконалюється, оновлюється, змінюється на вимогу сьогодення. 

У рамках внутрішнього контролю відповідно до графіку навчального процесу центру на 2019-2020 н.р. та з метою визначення якості знань учнів і рівня викладання навчальних предметів з професійно-теоретичної підготовки в центрі.


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2020 Система Orphus