Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Робочий навчальний план розроблений відповідно Стандарту професійної (професійно-технічної) освіти СП(ПТ)О 5123.І.56.10-2017 «Офіціант» та Державного стандарту ДСПТО 5123.GH.55.40-2014 «Бармен». Підготовка за кожною професійною кваліфікацією за професією «Офіціант »ґрунтується на компетентнісному підході та структурується за модульним принципом. Структура навчального модуля включає перелік компетентностей та їх зміст. Засвоєння навчального модуля може підтверджуватися відповідним документом (сертифікат/посвідчення/свідоцтво), що видається закладом освіти. Робочий навчальний план розрахований на навчання молоді на основі повної загальної середньої освіти, яка мала при вступі вік установлений Стандартом професійної (професійно-технічної) освіти і не мала медичних протипоказань професії. Термін навчання модулів відповідає Стандарту професійної (професійно-технічної) освіти 5123.І.56.10-2017 «Офіціант» та Державному стандарту ДСПТО 5123.GH.55.40-2014 «Бармен».

Базовий навчальний блок вивчається один раз – перед оволодінням навчальним матеріалом навчальних модулів в кількості годин, що відповідають третьому кваліфікаційному розряду «Офіціант». За погодженням з роботодавцями передбачено набуття додаткових компетентностей, що вільно обираються з урахуванням терміну навчання, а також профілю професії «Офіціант. Бармен». Термін навчання етапів скорочено відносно типового плану за рахунок вилучення дублюючого матеріалу.

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» заняття з фізичного виховання організовано у відповідності до варіативної складової робочого навчального плану введено додаткові години на вивчення фізичної культури. У відповідності до варіативної складової робочого навчального плану передбачено 8  годин  предмету «Правила дорожнього руху» на вивчення правил дорожнього руху для пішоходів.

Професійно-практична підготовка здійснюється у навчальних майстернях, лабораторіях та безпосередньо на робочих місцях підприємств. Тижневе чергування теоретичного та виробничого навчання погоджено з роботодавцями. Тижневе навантаження під час теоретичного навчання не перевищує 36 годин, під час виробничого навчання - 30 годин, виробничої практики – 40 годин. Навчальний (робочий) час здобувачів освіти в період проходження виробничої практики встановлюється залежно від режиму роботи підприємства, установи, організації згідно з законодавством.

За результатами здобуття професійної кваліфікації Офіціант 3, 4 розряду проводиться поетапна кваліфікаційна атестація, після здобуття кваліфікації «Бармен 4 розряду» проводиться державна кваліфікаційна атестація, що передбачає оцінювання набутих компетентностей й визначається параметрами: «знає – не знає»; «уміє – не вміє». На ІІІ ступені навчання здобувачі освіти отримують кваліфікацію «Офіціант 5 розряду» та «Бармен 5 розряду» і відповідно проводиться державна кваліфікаційна атестація, що передбачає оцінювання набутих компетентностей й визначається параметрами: «знає – не знає»; «уміє – не вміє». Після завершення навчання кожен здобувач освіти повинен уміти самостійно виконувати всі роботи, передбачені кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами, встановленими у галузі. До самостійного виконання робіт здобувачі освіти допускаються лише після навчання й перевірки знань з охорони праці. Кваліфікаційна пробна робота проводиться за рахунок часу, відведеного на виробничу практику. Перелік кваліфікаційних пробних робіт розробляється закладом професійної (професійно-технічної) освіти та погоджується представниками підприємств, відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик, потреб роботодавців, сучасних технологій та новітніх матеріалів.

Особі, яка опанувала освітню програму й успішно пройшла кваліфікаційну атестацію за всіма професійними кваліфікаціями, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з професії «Офіціант. Бармен» та видається диплом державного зразка.

Особі, яка достроково припинила навчання в закладі професійної (професійно-технічної) освіти, присвоюється відповідна професійна кваліфікація за результатами попередньої кваліфікаційної атестації та видається свідоцтво державного зразка про присвоєння (підвищення) професійної кваліфікації.

 





Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus