Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

 

Робочий план ДПТНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» розроблений відповідно: Наказу Міністерства освіти і науки України від 10.07.2015 №746 «Про затвердження Змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30 травня 2006 року №419», Державного стандарту ДСПТО 7412. DA. 15.81-2014. Професія: «Тістороб», та Державного стандарту ДСПТО 7412. DA. 15.81-2014. Професія: «Пекар».

Навчальний план розрахований на навчання молоді на базі повної загальної середньої освіти, яка мала при вступі вік установлений Державними стандартами ДСПТО 7412. DA. 15.81-2014. і не мала медичних протипоказань професії.

Термін навчання етапів скорочено відносно типового плану за рахунок вилучення дублюючого матеріалу.

Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» та з метою виконання Державного стандарту професійно-технічної освіти, для виконання в повному обсязі навчальної програми з фізичної культури варіативної складової робочого навчального плану введена додаткова година на вивчення фізичної культури (1 година на тиждень). Третя година фізичної культури компенсується за рахунок подовження загального терміну навчання в межах передбаченого для первинної професійної підготовки робітників.

Професійно-практична підготовка здійснюється у навчальних майстернях, лабораторіях та безпосередньо на робочих місцях підприємств.

Тижневе чергування теоретичного та виробничого навчання погоджено з роботодавцями.

Тижневе навантаження під час теоретичного навчання не перевищує 36 годин, під час виробничого навчання - 30 годин, виробничої практики – 40 годин.

Навчальний (робочий) час учня, слухача в період проходження виробничої практики встановлюється залежно від режиму роботи підприємства, установи, організації згідно з законодавством.

Після  закінчення базових блоків 1, 2, 3, 4, 6 проводиться поетапна кваліфікаційна атестація, після закінчення 5,7 блоків проводиться державна  кваліфікаційна атестація.

Кваліфікаційна пробна робота проводиться за рахунок часу відведеного на виробничу практику.

Перелік  кваліфікаційних пробних робіт розробляється професійно-технічним навчальним закладом, підприємствами, установами та організаціями відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційних характеристик, критеріїв оцінювання.

Випускнику ДПТНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти»» якому присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

Особі, яка опанувала курс професійно-технічного навчання й успішно пройшла кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» з набутої професії відповідного розряду та видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Особам, які достроково випускаються з професійно-технічного навчального закладу та за результатами проміжної кваліфікаційної атестації їм присвоєна відповідна робітнича кваліфікація, видається свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації державного зразка.

 

Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Мова сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 29
Зробимо сайт кращим !
Знайшли орфорграфічну помилку на сайті ?
Повідомте наc - виділіть її, натисніть Ctrl+Enter і вкажіть суть помилки.
Дякуємо !

Друзі сайту
- http://chcpto.narod.ru -
  попередня версія сайту ЧЦ ПТО
- ІПТО НАПН України -
  експериментальна робота
  з інститутом ІПТО НАПН України
Банери

Педагогічна преса

Міністерство oсвіти і науки,молоді та спорту України. Офіційний веб-сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чернігівський центр ПТО © 2010-2018 Система Orphus