Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів
Головна » 2020 » Лютий » 13 » Підсумки огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Талант-шоу»
15:37
Підсумки огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Талант-шоу»

З 04 грудня 2019 року по 14 січня 2020 року в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти проходив огляд-конкурс художньої самодіяльності «Талант-шоу».

В конкурсі взяли участь 6 навчальних груп. Проведений конкурс був спрямований на патріотичне виховання активної творчої особистості, прищеплення учням почуття любові до України, удосконалення форм та методів змістовного дозвілля учнівської молоді, виявлення і поширення інноваційних технологій виховання в центрі ПТО.

Були представлені заходи, програми, матеріали, різноманітні за жанром, змістом та оформленням, з використанням мультимедійного супроводу.

За активність, виконавчу майстерність, змістовність, розкриття теми, використання інноваційних технологій, естетику оформлення, масовість участі у конкурсі учнів груп по підсумкам роботи журі було визначило переможців конкурсу:

Гран-прі: група 19-140 ККД

І місце: групи – 19-143 ТПР, 19-142 К

ІІ місце: група 19-141 К

III місце:  групи – 19-145 ОФ, 19-144 ОФБ

Було відзначено кращі індивідуальні та колективні виступи окремих груп:

Група 19-140 ККД:

  • сценарій «Нове покоління України»
  • відеопрезентація
  • сценічна культура, відповідність костюмів
  • танок «Танцюй Україно»
  • сценка «Ніч яка місячна»
  • попурі українських пісень
  • Полегенько Аліна
  • Євдокимова Анастасія
  • Бороліс Анастасія

 

Група 19-143 ТПР:     

  • сценарій «Хай буде мир на всій землі»
  •  презентація
  • оформлення сцени
  • сценка «Перший день вчителя»
  •  Ісакова Віталіна
  • Нехай Лілія
  • Ситас Аліна
  • Суденко Катерина
  • Марченок Ірина
  • Бондаренко Оксана
  • Бурковець Анастасія
  • Шестакова Анастасія
  • Шарий Марія


Група 19-142 К:

  • сценарій «Рідна мова»
  • сценка «Панянка-селянка»
  • Бровко Марина
  • Вовк Олена
  • Литвин Вероніка
  • Козлов Богдан
  • Лукяненко Олександра
  • Горбач Владислав

 

Група 19-141 К:

  • Левковська Тетяна
  • Осипов Владислав
  • Миронюк Елона   
  • Іващенко Катерина
  • Полюшко Алла
  • Карпенко Катерина
  • Осадчий Арсеній   
  • Сергієнко Максим 


Група 19-145 ОФ :

  • Власенко Владислав
  • Буренок Юлія
  • Самардак Олександр


Група 19-144 ОФБ:

  • Лавровська Віта
  • Мойсієнко Тетяна
  • Бура Вікторія
  • Скидан Тетяна
  • Сидорова Аня

Дякуємо всім учасникам конкурсу!

Переглядів: 152 | Додав: chcpto | Рейтинг: 0.0/0

Ви можете поділитись новиною з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2020 Система Orphus