Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

У своїй діяльності КЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» Чернігівської обласної ради керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», Положенням про професійно-технічний навчальний заклад, Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, порядком надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики та іншими нормативно правовими актами, а також Статутом закладу освіти.

Уся діяльність колективу КЗ  «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» Чернігівської обласної ради (далі – Центр) спрямована на виконання поставлених головних завдань:

-         підготовка висококваліфікованих , конкурентоспроможних робітників;

-         збереження висококваліфікованого колективу з мотивацією його постійного самовдосконалення;

-         підвищення якості організації навчального процесу;

-         удосконалення матеріально-технічної бази;

-         створення безпечних умов для роботи всіх категорій робітників і учнів.

Відповідно до ліцензії, виданої Державною акредитаційною комісією Центр здійснює підготовку кваліфікованих робітників з таких професій:

-         кухар;

-         кухар. кондитер;

-         офіціант;

-         офіціант. бармен;

-         продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів;

-         тістороб. пекар;

-         контролер-касир;

-         касир (в банку).

Окрім того наказом МОН України від 24.04.2019 ДПТНЗ  «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» Чернігівської обласної ради отримав ліцензію на впровадження освітньої діяльності за професіями:

-         калькулятор

-         кухар дитячого харчування.

Прийом здобувачів освіти до КЗ  «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» Чернігівської обласної ради здійснюється відповідно до регіонального та державного замовлення в межах ліцензованого обсягу, згідно з правилами прийому, розробленими на основі Типових правил прийому до професійно-технічних навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 14.05.2013р. № 499. Набір здобувачів освіти з кожної професії проводиться на основі ліцензійних обсягів, замовлень підприємств та відповідно до договорів на підготовку кваліфікованих робітників між Центром і підприємствами-замовниками.

Формування контингенту здобувачів освіти. Приймальна комісія.


Основними підприємствами-замовниками робітничих кадрів Центру є: ресторан «Градецький», кафе «Розмарин», піцерія «Марконі», ПР «Кардинал», кафе «Шарлотка», кафе «Мандарин», ТОВ «Альянс-маркет», АТ «Базис», ТОВ «Седам-маркет», ТОВ «ЕКО», та інші заклади торгівлі та ресторанного сервісу міста Чернігова і області.

Виробниче навчання учнів проводиться за кваліфікаційними рівнями. При завершені кожного етапу навчання учні проходять виробничу практику на підприємствах, відпрацьовують пробну кваліфікаційну роботу, проходять поетапну атестацію і їм присвоюється відповідний розряд або кваліфікація за Державними стандартами.

Відповідно у 2018-2019 н.р. Чернігівським центром професійно-технічної освіти було випущено 145 учнів. Результати працевлаштування випускників відображено в таблиці 1.

  

Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2023 Система Orphus