Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Кадрове  забезпечення.

Центр укомплектовано керівними та педагогічними кадрами відповідно до штатного розкладу.

Освітній процес забезпечують 38 педагогічних працівників, у тому числі:                5 керівних кадрів, 18 майстрів виробничого навчання, 10 викладачів, з них 1 – загально-технічної підготовки, 9 – професійно-теоретичної підготовки. Базова і фахова освіта педагогічних працівників відповідає встановленим вимогам.

У штатному розкладі  передбачено посади методиста,  практичного психолога, соціального педагога, керівників гуртків. Ці посади займають 5 осіб, які мають відповідну повну вищу.

Середній вік працюючих працівників – 49 років.

Попередньо педагогічне навантаження доводиться до відома викладачів перед черговою відпусткою і по завершенню набору учнів за державним замовленням затверджується директором Центру за погодженням з профспілковим комітетом перед початком навчального року. Викладачі, у яких педагогічне навантаження менше 720 годин, дали письмову згоду працювати з таким навантаженням.

Згідно з планом і графіком щорічно в Центрі проводиться чергова та позачергова атестація педагогічних працівників відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 грудня 2022 р. № 805  (із змінами, внесеними наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2022 року № 1169).

За останні три роки, відповідно до затвердженого графіка, педагогічні працівники пройшли стажування і курси підвищення кваліфікації на базі  Білоцерківського інституту  неперервної професійної освіти, Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

Викладання всіх предметів згідно з робочими навчальними планами ведеться українською мовою.

Усі педагогічні працівники вільно володіють комп’ютерною і мультимедійною технікою та застосовують її у практичній діяльності.

На підставі Положення про формування кадрового резерву керівників державних  підприємств створено кадровий резерв, до якого зараховано педагогів Центру з відповідною освітою та кваліфікацією. На кожну особу, зараховану до кадрового резерву, складена біографічна довідка.

Для працівників усіх посад, що зазначені у штатному розкладі, розроблені посадові інструкції, в яких передбачені питання охорони праці і вимоги кваліфікаційних характеристик. Кожний педагогічний працівник ознайомлений з посадовою інструкцією під особистий підпис.

На кожного працівника заведені і оформлені особові справи та трудові книжки, які ведуться згідно з вимогами  та зберігаються в сейфі закладу освіти як документи  суворої  звітності.

Діловодство у закладі освіти ведеться державною мовою та відповідає вимогам інструкції.

Проведена атестаційна експертиза підтверджує спроможність керівного і педагогічного персоналу  Центру забезпечити підготовку кваліфікованих робітників на рівні вимог державних стандартів. Педагогічний склад сформований із дотриманням чинного законодавства та нормативних документів Міністерства освіти і науки України.


Кадровий склад закладу освіти.

Якісний склад педагогічних працівників.


Відомості про кількісні та якісні показники кадрового забеспечення освітньої діяльності 

на рівні професійної (професійно-технічної) освіти


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus