Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів
Головна » Інформація про нас

Інформація про нас


Мені дуже приємно презентувати навчальний заклад, який знаходиться в дивовижному місті над Десною, місті, де я народилась, де хочу прожити
все своє життя – в древньому Чернігові.

Сьогодні ми маємо назву«Чернігівський центр професійно-технічної освіти». За всі роки існування ми звалися по-різному: навчальний курсовий комбінат, школа торгово-кулінарного учнівства, торгово-кулінарне училище, професійно-технічне училище обласного управління торгівлі, професійно-технічне училище № 16. Але завжди готували і готуємо кухарів, кондитерів, продавців. В сучасних умовах – ще й офіціантів, барменів, пекарів,  касирів (в банку).

Найбільшим набуттям сьогодення є наш колектив: творчі і самостійні заступники, на кожного з яких я можу покластися; високопрофесійні викладачі і працьовиті майстри. А головне, що нас об’єднує  – це відданість справі.

48 % педагогічних працівників – випускники училища.

Педагогічний колектив сьогодні не тільки вчить, а й постійно вчиться сам. Оволодіння комп’ютерними технологіями, стажування в Німеччині, Італії, Франції, використання новітніх педагогічних та виробничих досягнень – девіз роботи моїх колег. І все це ми робимо для наших учнів. Найвищим
визнанням якості нашої роботи для мене, як директора,
  стали слова випускника училища Олександра Євтушенко, який згідно договору співпраці з Загальноєвропейським центром готельно-ресторанного бізнесу проходив стажування в м. Дюнкерк: «Там я працював так, як учили в училищі».

Ми раді зустрічати випускників, які сьогодні працюють в закладах ресторанного сервісу України, ближнього і далекого зарубіжжя. Приїжджаючи в Чернігів, вони діляться своїм досвідом, проводять майстер-класи з професії.

Ми готові ділитись своїми надбаннями, досягненнями, готові зустрічати гостей. Завітайте до Чернігівського центру професійно-технічної освіти.


Директор ЧЦ ПТО

Директор центру
Потєхіна Наталія Олексіївна

З повагоюПотєхіна Н.О.Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus