Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів


Фінансово-господарська діяльність центру здійснюється згідно з кошторисом доходів і видатків та спрямована на забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Кошторис розробляється щороку і затверджується Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації. Порядок фінансування визначається Бюджетним кодексом України, законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», іншими законодавчими та нормативно-правовими актами. Фінансування професійно-технічної підготовки робітників, соціальний захист учнів та педагогічних працівників центру у межах обсягів державного замовлення здійснюється на нормативній основі за рахунок коштів місцевого (обласного) бюджету (оплата послуг з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення, видатки на що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів у державному бюджеті), а також додаткових джерел фінансування.

Додатковими джерелами фінансування є: доходи від реалізації продукції навчально-виробничих майстерень; професійно-технічне навчання осіб відповідно до укладених договорів з Чернігівським обласним центром зайнятості, інші кошти, що отримані центром за надання платних послуг, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами і закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності та пов’язані з його основною статутною діяльністю», 50 % заробітної плати учнів при проходженні виробничої практики на підприємствах.

Центр має три розрахункові рахунки: бюджетний (за загальним фондом), два позабюджетних (за спеціальним фондом та доброчинних внесках) та є неприбутковим закладом.

Заборгованості з виплати заробітної плати, стипендій, з оплати за комунальні послуги не встановлено.

Здійснюються заходи щодо скорочення витрат загального фонду бюджету за рахунок економії тепло-, водо- та енергоресурсів.

Заходи з усунення недоліків, виявлених під час ревізій та перевірок своєчасно розробляються і виконуються.

Щорічно згідно з наказом директора проводиться інвентаризація матеріальних цінностей. До складу інвентаризаційної комісії включено заступника директора з НВР, головного бухгалтера, бухгалтера матеріального відділу. Дані інвентаризації за кожним видом цінностей зафіксовано в інвентаризаційних описах окремо. З особами, відповідальними за зберігання матеріальних цінностей, укладаються угоди про матеріальну відповідальність. Облік та збереження основних засобів матеріальних цінностей ведеться згідно з наказом Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів і зобов’язань», списання матеріальних цінностей проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314 «Про затвердження порядку списання об’єктів державної власності», «Національного положення (стандарту)

бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «основні засоби», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 №1202.

Фінансово-господарська діяльність забезпечує умови для проведення навчально-виховного процесу і здійснюється відповідно до законодавчих і нормативних актів. Бюджетні та позабюджетні кошти використовуються згідно

кошторисом без порушень. Нецільового використання коштів, порушень щодо обліку, реєстрації та списання матеріальних цінностей не виявлено.

Стан бюджетного фінансування та раціонального використання фінансових ресурсів, ефективність щодо залучення позабюджетних коштів та їх раціональне використання, а також дієвість заходів, направлених на скорочення витрат на комунальні послуги, недопущення кредиторської і дебіторської заборгованості відповідають вимогам фінансово-господарської діяльності та атестації.

Фінансово-економічна діяльність

Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus