Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

У своїй діяльності КЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» Чернігівської обласної ради керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», Положенням про професійно-технічний навчальний заклад, Положенням про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, порядком надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики та іншими нормативно правовими актами, а також Статутом закладу освіти.

Уся діяльність колективу КЗ  «Чернігівський центр професійно-технічної освіти» Чернігівської обласної ради (далі – Центр) спрямована на виконання поставлених головних завдань:

-         підготовка висококваліфікованих , конкурентоспроможних робітників;

-         збереження висококваліфікованого колективу з мотивацією його постійного самовдосконалення;

-         підвищення якості організації навчального процесу;

-         удосконалення матеріально-технічної бази;

-         створення безпечних умов для роботи всіх категорій робітників і учнів.

Управління та контроль за організацією навчально-виробничої діяльності в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти здійснюється відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН України від 30.05.2006 № 419 [із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства освіти і науки № 731 від 05.08.2008, № 1019 від 10.11.2008, № 746 від 10.07.2015]. Згідно з Типовими штатними нормативами професійно-технічних навчальних закладів, затвердженими наказом МОН України № 1204 від 06.12.2010 та відповідно до структури управління навчальним закладом розроблено і затверджено штатний розклад.

Управління діяльністю Чернігівським центром професійно-технічної освіти здійснюється директором Потєхіною Наталією Олексівною, яка має повну вищу освіту за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарчої діяльності» і призначена на посаду наказом Міністра освіти і науки України № 511-К від 18.08.2000 року на контрактній основі, з подальшим переукладанням контракту.

Для кожної категорії працівників розроблено посадові інструкції, які періодично переглядаються, зміст функціональних обов’язків відповідає вимогам наказу МОН України від 01.06.2013 № 665 «Про затвердження кваліфікаційних характеристик професій (посад) педагогічних та науково-педагогічних працівників навчальних закладів».

В основу управління діяльністю Центром покладено перспективне та поточне планування. Передбачені планами заходи охоплюють основні напрями діяльності педагогічного колективу, які спрямовано на підвищення якості підготовки робітничих кадрів для ресторанної галузі, сфери торгівлі та хлібопекарських підприємств відповідно до вимог роботодавців шляхом зміцнення навчально-матеріальної бази, оновлення комплексно-методичного забезпечення та підвищення рівня кваліфікації педагогічних кадрів.

У серпні кожного року затверджується план роботи Чернігівського центру ПТО на навчальний рік та графік внутрішнього контролю за організацією освітнього процесу. За графіком, складеним на семестри директором, його заступниками та старшим майстром, упродовж начального року здійснюється внутрішній контроль методом аналізу виконання робочих навчальних планів і програм з предметів та професій, ведення навчальної плануючої і облікової документації педпрацівниками, стану викладання предметів і професій, їх навчально-методичного забезпечення тощо.

Контроль за рівнем навчальних досягнень учнів здійснюється через директорські контрольні роботи, діагностичні контрольні роботи, конкурси фахової майстерності, кваліфікаційні пробні роботи, комплексні кваліфікаційні завдання та державні кваліфікаційні атестації.

Результати внутрішнього контролю двічі на рік розглядаються на засіданнях педагогічної ради, приймаються рішення, виконання яких розглядається наступними педрадами.

Адміністрацією закладу освіти приділяється достатньо уваги контролю і покращенню моральних і правових норм поведінки учнів, слухачів, стану побутових умов, медичному обслуговуванню і охороні праці. Здійснюється щоденний контроль за відвідуванням учнями, слухачами занять, узагальнюються і аналізуються причини відсутності та вживаються відповідні заходи.

З метою забезпечення прозорості освітнього процесу проводиться системна превентивна робота в учнівському середовищі щодо запобігання зловживань і правопорушень та в педагогічному колективі щодо попередження посадових зловживань.

У Центрі розроблено Положення про матеріальне заохочення працівників, яке погоджено з головою профспілкового комітету, згідно з ним керівництво здійснює заохочення учасників навчально-виховного процесу в досягненні високих результатів.

Уся вхідна кореспонденція в Центрі реєструється у спеціальному журналі. Після накладання резолюції директора з документами ознайомлюються педагогічні працівники.

З метою забезпечення прозорості, відкритості і демократичності управління навчальним закладом наприкінці навчального року проводяться загальні збори педагогічного колективу за участю батьківського комітету, на яких звітує директор за підсумками навчального року, у тому числі виконання Програми розвитку Центру.

На виконання Програми розвитку Чернігівського центру професійно-технічної освіти за останні роки із власно заробленого фінансового ресурсу, коштів соціальних партнерів, роботодавців та благодійної допомоги на проведення комплексу ремонтно-відновлюваних робіт, зміцнення матеріально-технічної бази.

Управлінська діяльність ДПТНЗ "Чернігівський центр професійно-технічної освіти"


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus