Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Робочий навчальний план розроблений відповідно Державного стандарту ДСПТО 4121.OН.55.00-2013 «Калькулятор».

Навчальний план розрахований на навчання та підготовку здобувачів освіти на базі повної загальної середньої освіти, які мали при вступі вік установлений Державним стандартом ДСПТО і не мали медичних протипоказань професії.

За рахунок резерву часу, передбаченого типовим навчальним планом, за погодженням з роботодавцями, включено вивчення предмету «Психологія і етика ділових відносин».

Термін навчання відповідає Державному стандарту ДСПТО 4121.OН.55.00-2013 «Калькулятор».

Професійно-практична підготовка здійснюється у навчальних майстернях, лабораторіях та безпосередньо на робочих місцях підприємств ресторанного господарства.

Тижневе чергування теоретичного та виробничого навчання погоджено з роботодавцями.

Тижневе навантаження під час теоретичного навчання не перевищує 36 годин, під час виробничого навчання - 30 годин, виробничої практики – 35 годин згідно чинного законодавства.

Навчальний (робочий) час здобувача освіти в період проходження виробничої практики встановлюється залежно від режиму роботи підприємства, установи, організації згідно з законодавством.

Після закінчення строку навчання проводиться державна  кваліфікаційна атестація.

Після завершення навчання кожний здобувач освіти повинен уміти самостійно виконувати всі роботи, передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами, установленими у відповідній галузі.

До самостійного виконання робіт здобувачі освіти допускаються лише після навчання і перевірки знань з охорони праці.

Кваліфікаційна пробна робота проводиться за рахунок часу відведеного на виробничу практику. Перелік кваліфікаційних пробних робіт розробляється закладом професійної (професійно-технічної) освіти і погоджується підприємством відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики.

Випускнику ДПТНЗ «Чернігівський центр професійно-технічної освіти»» якому присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник», видається диплом державного зразка.

Особам, які достроково випускаються з професійно-технічного навчального закладу та за результатами проміжної кваліфікаційної атестації їм присвоєна відповідна робітнича кваліфікація, видається свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка.

 


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Логін:
Пароль:
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus