Ви увійшли як Гость | Група "Гості" Вітаємо Вас ! | RSS
Меню сайту
Пошук
Архів записів

Освітня діяльність ЧЦПТО, його підрозділів і служб здійснюється відповідно до спеціальних законів України та інших нормативно-правових актів у сфері освіти.

Головна мета Центру полягає у формуванні і розвитку професійних компетентностей особи, необхідних для професійної діяльності за певною професією у відповідній галузі, забезпечення її конкурентоздатності на ринку праці та мобільності і перспектив кар’єрного зростання впродовж життя.

Система внутрішнього забезпечення якості освіти передбачає здійснення ЧЦПТО таких процедур і заходів:

- визначення принципів та процедур забезпечення якості професійної (професійно-технічної) освіти;

- здійснення моніторингу та періодичного перегляду навчальних планів та програм;

- щорічно визначати рівень знань учнів у відповідності до визначених критеріїв оцінювання та оприлюднення результатів на веб-сайті закладу на інформаційних стендах та будь-який інший спосіб;

- забезпечення підвищення кваліфікації педагогічних працівників;

- забезпечення наявності необхідних ресурсів для організації освітнього процесу за кожною професією;

- забезпечення наявності інформаційних систем для ефективності освітнього процесу;

- забезпечення публічності інформації про освітні програми, ступені професійної освіти та кваліфікації;

- інших процедур і заходів.

В основі забезпечення якості освіти та освітньої діяльності є Державні стандарти професійно-технічної освіти та Стандарти професійної (професійно-технічної) освіти, на підставі яких розроблено робочі навчальні програми та плани відповідно до вимог роботодавців та з врахуванням потреб регіонального ринку праці.

Для змісту підготовки кваліфікованих робітників Чернігівський центром ПТО розроблено навчально-програмову документацію з кожної ліцензованої професії: «Кухар. Кондитер», «Тістороб. Пекар», «Офіціант. Бармен», «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів», «Касир (в банку)», «Контролер-касир», «Калькулятор», «Кухар дитячого харчування».

Робочі навчальні плани з інтегрованих професій, які мають трьох ступеневу підготовку, погоджено з підприємствами-замовниками робітничих кадрів, Навчально-методичним центром ПТО в Чернігівській області, Управлінням освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Інститутом модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України і затверджено Департаментом професійно-технічної освіти. Зміст освітніх програм, робочих  навчальних планів і робочих навчальних програм відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційних характеристик з конкретних професій. Робочі навчальні програми з предметів теоретичної та професійно-практичної підготовки, що формують відповідні професії, розроблено з урахуванням пропозицій замовників кадрів.

Методичними комісіями постійно здійснюється адаптація робочих навчальних планів і програм до конкретних умов сучасного виробництва, своєчасно вносяться зміни та доповнення.

З метою якісної організації виробничої практики розробляються, розглядаються на засіданнях методичних комісій та погоджуються із замовниками кадрів детальні програми виробничої практики.


 


   


Організація навчально-виробничої діяльностіНаказ про організацію роботи системи НАССР


Ви можете поділитись цією інформацією з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Карта НПЦ України
МОН України
Електронна ліцензі
Форма входу
Наше опитування
Оцініть наш сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Непогано
4. Жахливо
5. Погано
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Корисні посилання
Профорієнтаційний термінал
Block title
Block content
Block title
Block content
Мова сайту

Чернігівський центр ПТО © 2010-2024 Система Orphus